seznámení přes net...2

14. července 2007 v 14:24 |  Seznámení přes net
Před sebou vidím kluka z Tokio Hotel. V duchu si říkám ( holka ty máš ale veliké štěstí ) . Jenom se usměju a představím se mu. Chvilku jsme si povídali a pak Tom navrhl jestli bychom nemohli jít na pití. Tak jsem souhlasila a vydali jsme se směr kavárna. Během cesty jsme potkali TH fanynky. Když mě viděly , vraždily mě svýma pohledama. ( kdyby se vraždilo pohledama tak jsem dávno v hrobečku s nápisem : ZEMŘELA Z DŮVODU VRAŽEDNÝCH POHLEDŮ ) . Konečně jsme došli ke kavárně. Já jsem si objednala kolu a Tom si zase dal redbull . Kecali jsme o čem kolikv a pak padlo téma holky a kluci. Samozřejmě sem začala. Zeptala jsem se Toma , jaké holky se mu líbí. Chvilku váhal a pak odpověděl . Jeho odpověď mě trošku zaskočila. Odpověděl mi : " No líbí se mi holky jako seš ty. A taky se mi líbíš" oznámil mi a pousmál se . Já jsem se nezmohla na nic jinýho než na : " Opravdu se ti líbim " ?? odpověděla jsem . " Jo líbíš se mi a moc " odpověděl Tom a dal mi pusu na líčko. Já trošku zčervenala. Chvilku jsme kecali a pak sme šli zaplatit. Alr Tom to chtěl zaplatit za mě ale já nechtěla. Tak to pak Tom zaplatil. Vyšli ´jsme z kavárny a okolo nás bylo kupa novinářů a fotografů . Tom ě chytil za ruku a snažili jsme se prodrat mezi novinářema. Ale novináři byli neúprosní. Někdo mě zezadu praštil. Zatočila se mi hlava a spadla sem na zem.
Asi po 2 hodinách jsem se probudila v nějakém pokoji. Otevřela jsem oči a na de mnou byl Tom. Usmíval se tak romanticky , že jsem neodolala jeho a rtům a začala jsem ho líbat. Po chvilce jsem se od něj odtrhla a začala jsem se mu omlouvat za to co jsem teď udělala. " Tome moc se ti omlouvám a .... " ani jsem to nedořekla , protože mě Tom umlčil polibky. " Chtěl bych ti něco říct" povídal mi Tom. " Tak povídej" a usmála jsem se na něj. " Je tu menší problém. " podíval se Tom na mě a pak do země. " A jaký " ?? ptám se udiveně. " No nevim jak ti to mám říct. No prostě jsem se do tebe šíleně zamiloval , chápeš ?? " kouká na mě a čeká co ze mě vyleze. Jdu k Tomovi a sedlu si mu do klína. " Chceš něco vědět Tome " říkám mu a pak se mu podívám do těch jeho čokoládových očí . " Jo chci " řeknul zklesle. " No taky nevim jak říct , ale Miluji tě Tome " řekla jsem taky zklesle. Toma to nadchlo. Hned jak jsem mu to řekla začal mě vášnivě líbat a já jeho taky.
" Musím se k něčemu přiznat" povídá Tom. " Jo a k čemu " ptám se . " I když tě znám krátkou chvíli , jsem s tebou moc šťastnej " povídá a k tomu mě políbí. " Musím ti taky něco sdělit" říkám . " A co to bude " ?? ptá se Tom. " No já jsem s tebou taky šťastná " povídám mu . Začneme se znovu líbat.
Asi po půl hodině sme se rozhodli , že půjdeme ven. Vyšli jsme a krásně jsme si spolu užívali. Když mě viděly ty stejné fanynky jak se líbám s Tomem přiběhli k nám a mě uhodily dřevem , které leželo blízko nás. Spadla sem na zem a měla jsem tmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama