seznámení přes net....3

14. července 2007 v 14:25 |  Seznámení přes net
Probudí se až na pokoji. Strašně se leknu , protože nevím kde to jsem. Snažím se vztát a nakonec se mi to podaří. Vylezu z toho pokoje ,ale někdo mě chytí kolem pasu a zavře dveře. Já jen ztuhnu a prudce se otočím. " Tys mě ale vyděsil Tome " odpovídám mu ještě ustrašeným hlasem. " Snad by ses nebála vlastního kluka , co " usmívá se tak sexy , že neodolám a začnu mu kousat rty, pak začnu dráždit jeho piercing. To ale už Tom nevydrží a začne mě vášnivě líbat. " Zdá se že neumíš potlačit svoje touhy , že Tome" rýpnu si . " Budeš mě štvát , budeš " ptá se mě. " Jo budu tě štvát a ......" nedopovím to , protože mě Tom povalil na postel a obkročil si mě. Nesnažila jsem se vyprostit , protože se mi líbilo jak mě obkročil. Ale pak mě začalo bolet břicho a pokusila jsem se vykroutit, ale to jsem netušila , že Tom má takovou sílu. " Ale ale ale ale, kam si mi chtěla utíkat poklade" kouká na mě tak sladce. " no vlastně nikam proč ?? To si opravdu myslíš , že ti uteču " koukám na Toma svým zkoumavým pohledem.
Po chvilce ho začnu znova provokovat. Začnu si oblizovat rty a vyplazuju na Toma jazyk. Chvilku se Tom drží , ale pak mě začne znovu líbat. Citím jak se mi klepou nohy. Tom si toho povšimne a rýpne si : Ty se mě snad bojíš , že se ti tak klepou nohy " .. " Vtipe vyskoč. Ne nebojím chceš se přesvědčit " ptám se ho vyzívavě. " No bojíš se mě co , srabe " provokuje Tom. To už to ale já nevydržim a shodim ho na postel a obkročím si ho tak , že mi nemůže uniknout. " Zdá se , že se umíš prát ,ale já se nenechám" jak to dořekl převalil mě na zpátky do pozice kde jsem byla předtím. Chvilku na sebe koukáme ale to už to oba nevydržíme a začneme se šíleně smát. Po půl hodině se uklidníme.
Pak Tom pustí nějaké ploužáky a vyzve mě k tanci. Tak jdu. Díváme se na sebe ,ale pak se začneme zase líbat. Tom si dal záležet. A já se vznášela v sedmim nebi. A opravdu jsem se vznášela. Nohy mi vlály ve vzduchu a pořád jsme se líbali. Doufala jsem že to nikdy neskončí ,ale jak se zdá opak je pravdou. Někdo stál ve dveřích , ale my jsme si toho nevšimli a stále jsme se líbali. " No nechci vás rušit , ale máme zkoušku Tome " říkal jeho bratr. Tom se jen na bráchu podíval a řekl , že tam příjde za chvilku a hodil po něm vražedný pohled. " No tak , ale co nejdřív. A kdo je tahle kočka " ptá se brácha a kouká na mě. " Myslíš mě " ptám se. " No jasně, že tebe. " odpovídá mi. " No já jsem Andrea a ty si Bill , že jo " usmívám se na Billa. Ten jenom kývne a odejde. " No já budu muset jít , když máš tu zkoušku " říkám . " Nikam nepůjdeš. Půjdeš se mnou a představím tě klukům z kapely. " tak fajn jdem " ptám se. Vyšli jsme z baráku a mířili směr zkušebna. Konečně jsme dorazili a vešli jsme dovnitř. Kluci už zkoušeli a když mě uviděli jenom koukali. " No co koukáte , začněte cvičit " říkám . Sednu si a koukám jak hrajou. Šlo jim to vážně skvěle. Slyším jak něco vrže. Vidím jak se hýbe žebřík. Než se naděju žebřík padá na Billa. " Bille bacha , padá žebřík " křičím. Ještě , že mě slyšel. Vyhnul se jen tak tak. Když zkončili Bill mě poděkoval a dal mi pusu na líčko,ale vypadalo to jako by se se mnou líbal. Tohle viděl Tom a odešel. Běžím za ním ale on mě ignoruje. " Tome " říkám. Nevnímá. To už se ale naštvu , otočím ho a začnu ho líbat. On se ale brání a odtrhne se ode mě a povídá : Já to věděl, že se budeš líbat s mým bráchou." " Ale tak to není . Jenom mi dal pusu na líčko , protože mi chtěl poděkovat za ten žebřík. " a začnou my téct slzy. Sednu si na lavičku a slzy mi kapou na chodník. Když mě Tom vidí sedne si ke mě. Podívám se na něj . Tom mi utře slzy a začne mě líbat. " Sory , že jsem se tak choval" omlouvá se mi Tom. " V poho . Miluji Tě Tome " a začnu ho znovu líbat. Když se vrátíme do zkušebny Gustav a Georg na čekají. " Nevíte , kde je Bill " ptá se Gustav . " On tady není " ptám se. " Říkal něco o bazénu a o vodě, ale moc sme to nevnímali. Běželi jsme ke Kaulitzům k bazénu . Když doběhneme rozdělí me se . Já běžím k bazénu a kluci do koupelny. Když doběhnu k bazénu , tak začnu křičet : Bille , nééééééééééé
Pokráčko příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama