seznámení přes net....4

14. července 2007 v 14:26 |  Seznámení přes net
Bill leží tváří ve vodě. Neváhám a skáču do vody a snažím se ho vytáhnout. Dávám Billovi umělé dýchání a první pomoc. Kluci přiběhnou a když to vidí Tom začnou téct slzy z očí. " Sakra ztratila jsem pulz." říkám. Kluci pojď te mi pomoc. Kluci bez říkání pomůžou. Po 2 minutách oživování se to podaří. Bill začne kašlat vodu a pomalu přichází k vědomí. Otevře oči když vidí Toma začne říkat " Sorry brácho , ale já musel. Kvůli Andree." říká. " Proč kvůli mě " ptám se Billa. " No víš, taky jsem se do tebe zamiloval , ale když ti dal tu pusu a brácha to viděl , strašně jsem toho litoval a chtěl jsem to ukončit" říká Bill. Já jenom na něj zírám .Kluci pak Billa odvedou do tepla a já jsem u bazénu zůstala s Tomem. Pak říkám Tomovi " Tohle je všechno moje vina. Kdybych se s tebou neseznámila tak by tohle nikdy nestalo. Víš co Tome , už se nebudeme stýkat. Bude to tak lepší , kvůli Billovi " řeknu. Tom jenom nevěřícně na mě kouká , ale pak řekne " Nic není tvoje vina. A tohle nikdy už neříkej. Strašně Tě Miluji a kdybych Tě neměl tak nevim co bych dělal." odpoví a začně mě líbat. Celá se chvěju a cítím jak mi tečou slzy, nebo to jsou Tomovi slzy ? Teď nevím a je mi to celkem jedno.
Líbáme se hodně dlouho. Pak se odtrhneme aby jsme lapili dech. Když se na mě Tom podíval a já na něj přitulili jsme se k sobě. Seděli jsme tam dobrou hodinu ,ale pak mi začala být zima. Tom cítil jak se klepu tak mi půjčil jeho mikinu. " Tome " řeknu. " Ano lásko , copak je " zeptá se mě. " Strašně Tě Miluju a nemůžu bez Tebe žít " jak to dořeknu začnu Toma vášnivě líbat. Podle mého pocitu to nečekal . Potřebovala jsem cítit jeho dotek , jeho polibky . Pak mě Tom vzal do náruče a nesl mě do jeho pokoje. Naštěstí Tom zamknul dveře od jeho pokoje. Pomalu mě položil na postel a začal mě slíkat tričko. " No musím říct, že jsi hubená" řekne . " To bych si teda nemylela" odpovím. " Ale když to říkám JÁ, tak to platí lásko" dořekne to začne mě vášnivěji líbat. Asi p půl hodině usnu.
Ráno se probudim v náruči Toma. " Ten je tak sladký " říkám si pro sebe.Tom ještě spí. Snažím se dostat z jeho náruče , protože ho nechci vzbudit. Ale když jsem se pohnula Tom se okamžitě probudil a políbil mě. " Ahoj lásko , jak ses mi vyspinkala ?? " hned se mě zeptal. " Vyspinkala jsem se úžasně , díky Tobbě Lásko " odpovím a hned mu vlepím pusu. A z pusy se vyklubal 5.minutový francouzák. " Opravdu si se vyspala dobře ? " ptá se mě nevěřícně. " Ano, vyspala. A to jen díky Tobě. " odpovím mu . zvednu se rychle z postele a zamotá se mi hlava ( z vysokého tlaku ) a Tom mě chytne do náruče. " No sice si se vyspala dobře , ale co ta tvoje hlava ?? " ptá se se strachem. " Ale to nic. Jenom mám vysoký tlak , ale to bude v poho. " odpovím a dávám oči v sloup. " ÁÁÁÁ , paní milostivá dává oči v sloup. Tak to asi půjdu ven. " odpoví. " Pane , vy nikam nepůjdete , protože vám to nedovolím. " řeknu se smíchem. " Ale , že odejdu" řekne vyzívavě. Už je skoro u dveří. Hodím na sebe rychle věci a chytnu Toma kolem pasu. Otočím si ho k sobě a začnu ho líbat. " Co to má znamenat " ptá se Tom vykuleně. " No, to znamená , že nikam nepůjdeš " a škodolibě se usměju. " A kde jsou důkazy , že nikam nepůjdu " zeptá se mě . " No důkazy okamžitě poskytnu " dořeknu to a začnu ho nemilosdně líbat. Tom si mě položí na postel. Slíknu z Toma tričko a cítím jak se mu zrychluje tep. Jenom mrkne a začne mě znovu líbat.
Někdo klepe....... " Sakra kdo to je " rozčiluje se Tom. " No opravdu netuším , ale mohli bysme tu poklidit , nemyslíš ?? " Tak jo."
" Moment " křičí Tom , protože klepání je stále hlučnější. Když už je uklizeno , tak Tom jde otevřít. Otevře dveře a je zaskočen i já jsem zaskočena. Ve dveřích stojí ......................
Pokráčko příště ................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama