seznámení přes net....5(konec)

14. července 2007 v 14:27 |  Seznámení přes net
Ve dveřích stojí Tomova bejvalka. Kouká na mě jako kdyby mě chtěla zavraždit. " Co potřebuješ" ptá se tak trošku udiveně Tom. " No chtěla jsem se zeptat , jestli by si dneska nešel na koupák. Jako se s náma jít koupat , jako vždy." vysoukala ze sebe na jeden nádech. " Sory , ale časy se změnili. Já nechodím na koupák už 2 roky ." odpálkuje jí. " Ale Tome pamatuješ si na ty chvíle spolu" začala mluvit jak spolu chodili. " Promiň , ale to už je minulost. Já Miluju Andreu a nikoho jinýho" a chytnul mě kolem pasu. Jenom na mě hodí takový blbý výraz. " Jak myslíš Tome , ale o tebe má někdo zájem" dodá nakonec. " Bohužel mě to ale nezajímá. Nikoho nehledám" řekl a už ukazoval prstem na dveře. " Tak já už jdu " řekla a už mizela ve dveřích.
" To byla tvoje bejvalka , že " ptám se. " Jo BYLA. Jsem rád , že sní už nechodím. " a zkoumá co mu na to řeknu. Já se jenom na něj usměju.Chytnu ho kolem krku a dám mu pusu.On si mě přitáhne a líbáme se. Nejdřív pomaleji a pak Tom přidá na rychlosti. Ale pak zase zpomalíme. Takhle se líbáme 15 minut a pak se zeptám : " Nepůjdeme se někam projít" . " Jo půjdem a už vím i kam " a tváří se tajemně. Šli jsme okolo lesa a pak mi řekl " A teď zavři oči. Mám pro tebe překvápko " a dal mi šátek přez oči. Po chvilce mi ten šátek sundal a já zůstala stát jako opeřená. " Tak co , líbí se ti tady " ptá se mě Tom. " Líbí ?? To je nádhera Tome. " otočím se na něj a dám mu pusu na tak krásné místo. Vyděla jsem něco tak romantického. Seděli jsme na malé skále a koukali na západ slunce. Bylo to tak romantické. Musela jsem se na Toma pořád koukat a on si toho povšimnul " Co koukáš " ptá se mě. " No koukám na tebe , protože jsi tak nádherný když se směješ " řeknu a pořád se na něj koukám do jeho čokoládových očí. Místo toho aby něco řekl začal mě něžně líbat a já jsem byla ta nejšťastnější holka na světě. " Mám pro tebe dárek " řekl mi Tom. " Ale já nemám svátek ani narozeniny " říkám. " Já vím , že nic nemáš. Zavři oči , prosím." řekl Tom. Tak jsem zavřela opět oči a cítila jsem jak mi Tom něco dává na ruku. Otevřela jsem oči a viděla jsem na ruce malý prstýnek. " Tome proč si mi dal ten prstýnek . " ptám se a tečou mi slzy štěstím. " Je to moje rodinná památka a schovával jsem si jí pro Tebe " řekl a políbil mě do vlasů. " To jsi nemůžu vzít , je to tvoje a " . " Nic neříkej a nech si to. Je to moje věc komu si to dám. Ty jsi pro mě jediná " řekl Tom tak milým tónem. " No když si to přeješ tak si to vezmu " usměju se s uslzenýma očima. Tom mi slzy otře prstem. Vezme si mě na klín a začne mě líbat. Je kolem desáté hodiny. " Tome , nepůjdeme domů . Už je docela pozdě a je mi docela kosa." řeknu a klepu se zimou. " Tak jo. Jdem " řekne a přimáčkne si mě , aby mi nebyla zima. Konečně jsme dorazili domů .
Když jsem přišla do Tomova pokoje začala jsem křičet. Tom rychle přiběhnul a zděsil se taky. Celý pokoj byl vzhůru nohama. Když jsem se šla podívat do koupelny bylo na zrcadle napsáno : To ti nedaruju ty DĚVKO !!!!!!! . Myslela jsem že se skácim , ale Tom se šel podívat , kde jsem. Chytnul mě kolem pasu a zanžil se mě uklidnit. Pak Tom zavolal policii. Policie dorazila do 10 minut a už to řešila. " Nevíte kdo by to mohl být " zeptal se nás policista . Tom se zamyslel a pak řekl " Jo tuším kdo by to mohl být . Myslím , že to byla Kristýna Hofmannová. " . Dali jsme mu adresu a šli jsme do obýváku. Začal zvonit telefon v kuchyni. Tak to šel Tom zvednout. . Byl to ten policista. " Pane Kaulitzi dávejte na Andreu pozor . Slečna Hofmannová zřejmě někam utekla. " . Jak řekl to slovo utekla běžel se podívat do obýváku. Tam ale byla už Kristýna a měla u mého krku nůž. Já byla vyděšená a modlila jsem se aby to už skončilo. Tom položil telefon na stůl aby to ten policista slyšel. Za 10 minut tu byla policie i s menší zásahovkou. Vyrazili dveře a vysřelili. Začala jsem křičet ................. Krystína spadla ma zem . Tom ke mě přiběhl a já jsem ho objímala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama