Srpen 2009

Překvapení posunuto na dnešek

24. srpna 2009 v 13:48 | wikouš |  tokio hotel
Zpráva na německém fanklubu:

"Vzhledem k problémům serveru, překvapení se mění na pondělí mezi 19-20 hodinou. Omlouváme se, ale není jižná cesta. Jednoduše na to nemáme žádný vliv. Takže se ještě jednou omlouváme za pochopení."


Tokio Hotel na OceanUp

24. srpna 2009 v 13:46 tokio hotel
OceanUp.com právě zveřejnil Automatic a nové RTL interview.
Jsou potřeba naše komentáře, aby se o nich více psalo na té stránce a je tam navíc taky hodně nenávistných komentářů.
Tady je odkaz: http://oceanup.com/
A tady je přímý link na článek: ZDE

Dopis od Billa (?!)

24. srpna 2009 v 13:46 | wikouš |  Bill Kaulitz
Na stránce Tokio Hotel Für Immer se objevil údajný dopis od Billa, který prý bude otištěn v příštím Bravo. Co si o tom myslíte? Jestli je pravý se dozvíme až příští týden. Nicméně zatím zde máte i tak překlad:

----

Přáli jsme si v minulosti tolik věcí a vzdálit se od všeho, co by nás mohlo zranit. Když pokládáme hlavy na polštáře v noci, jsme prostě normální teenageři, stejně jako vaši přátelé.
Náhle jsme si to ale všechno uvědomili: naše první show před tolika lidmi a jít domů a nebýt již schopni spát, kvůli tomu adrenalinu, který jsme cítili.
Vidět všechny ty ruce a ve stejnou chvíli si přát dotknout se jejich slz, když jsou tak daleko od nás. Ale vlastně, nemůžeme: jsme v srdcích jeden druhého, čekáme na náš další koncert, až vás všechny opět uvidíme na tomto speciálním setkání, mít opět ty společné emoce při každé melodické písni...jedna z nich možná odráží váš příběh, stejně jako jsme ukázali svoje, které nemusí být ovšem přesně jako vaše.
Naštěstí vás známe všechny a sdílíme chvíle...ale je to něco nemožného říct, bohužel.Neděste se mého ani Tomova jiného účesu. Gustav...má se dobře...není to něco velmi běžného...Oh ano, když opět mluvíme o našich šancích, tak tohle je naše cesta, jak vyjádřit právě naše pocity. Dospěli jsme a cítíme tu nezbytnost toho, být jiní, tenhle proces, který dokonale patří k člověku, když prochází růstem. Nemáme jinou možnost, než demonstrovat v tom být odlišní.
Ale nezapomeňte, jsme ti stejní. Všechny vás máme rádi stejně.

Bill


Výhružný dopis pro Chantelle

24. srpna 2009 v 13:45 | wikouš |  tokio hotel


Tento dopis jsem našla na TokioHotelfürimmer stránce. Nevím jestli ji byl opravdu poslán například přes Myspace nebo něco, ovšem i když ji nemám ráda, tak tenhle dopis je docela odporný...No rozhodněte sami, až si to přečtete. Kromě toho, je tam mezi těmi zeměmi podepsáno i Česko jako CZ.
Čtěte překlad níže:

--------------Drahá Chantelle:

Tohle je varování pro tebe. Dávej si pozor až se vrátíš do Evropy, když vyjdeš ze svého hloupého města, když mluvíš, když se opakuješ, když děláš cokoli, protože tě sledujeme a vidíme každý tvůj pohyb každou chvíli. Udělala jsi velkou chybu a musíme se chránit, před děvkou jako jsi ty. Známe osobní informace z tvých hloupých slov, které byly pro nějaké holky a můžeme to dokázat, takže co chceš? Válku? Dáváš před kamerami sladký obličej a v soukromí zraňuješ mnoho dívek. Víme všechno, jsme rodina a nikdo nás nemůže zničit.
Dávej si pozor, když posíláš osobní zprávy a nemluv s nějakými osobami, protože(..)jsme to my. Četli jsme tvé jméno na hodně místech a snažíme se ho mazat, nemáš žádný vztah s námi se všemi a tvým jménem a ani tvoji hloupou kapelou.
Je to varování, nyní budeme ti zlí a ďábelští lidé, protože ti píšeme, ale mohli jsme to udělat už dříve a vstoupit ti do života. Nyní je náš čas a ne tvůj jít na nějaká místa, protože čekáme a nepodporujeme tě!! Jsi jako rakovina. Nyní nevolej nikomu z jiné země a říkáme ti, že tohle je začátek tvého konce. Nemluv již více o jiných lidech ve svých hloupých interview a dávej pozor na svá odporná slova s nějakými dívkami.
Nemluv už o ničem a už vůbec ne ta dvě slova, která každý zná.

Z: Německa, Francie, Itálie, Rakouska, Lotyšska, Španělska, Portugalska, Anglie, Turecka, Izraele, Norska, Švédska, Dánska, Mexika, Argentiny, Brazílie, Venezueli, Belgie, Austrálie, Spojených Států (přemýšlíš zda i tvoje země, že lásko?), Kanada, CZ, Chorvatsko, Polsko, Řecko, Holandsko, Moskva a Irsko.

PS: Zná každý tvoji minulost? Zjistili jsme, že jsi v pornu. Brzy to ukážeme!

Tokio Hotel - Posláni do pouště

24. srpna 2009 v 13:44 | wikouš |  tokio hotel

Konečně je jejich album připravené, nyní natáčeli první video v Jižní Africe.
Zvládli to: Konečně, Tokio Hotel mají hotové své nové album "Humanoid". Práce, která se měla nejdřív vlastně objevit na jaře, vyjde uprostřed října: jako splátku za tak dlouhou práci ve studiu, byli kluci z Magdeburgu posláni do pouště.
Jeli do Jižní Afriky. Tam Bill (19) a ostatní řádili při žhavých závodech aut v pískách pouště - před zapnutou kamerou. Rocková kapela natáčela klip pro píseň "Automatisch", která vyjde 18.září jako první single z nového alba (13 písní).
"Natáčeli jsme po tři dny uprostřed pouště. Žádné mobilní telefony, žádný internet. Bylo to velmi osvobozující," řekl zpěvák Bill Kaulitz pro KURIER. "Udělal jsem většinu práce, samozřejmě. Zatímco ti ostatní si nacpávali břicha u cateringu. Natáčel jsem všechny scény střídavě pro německou a anglickou verzi." Důvod: Bill dělal třetí TH album ve dvou jazycích zároveň, poněvadž anglická verze alba vyjde světově společně s německou.
S novým albem se kapela objevuje taky s novým vzhledem: Bill vyměnil svůj špičatý účes za černé dredy s bílými. Nyní jeho dvojče Tom má rasta cornrows. Bubeník Gustav (20) se objevil s brýlemi a obarvenými vlasy, vypadajíc tak jako hodný student. Jenom basista Georg (22) se zdá nezměněný, stále chodící s dlouhými vlasy.

source (c) BerlinOnline


Cover Automatisch!

22. srpna 2009 v 13:31 | wikouš |  tokio hotel
Tak takhle podle všeho bude vypadat cover nového singlu "Automatisch"!!


Bill líbá v novém klipu dívku??? (zatím pomluva)

22. srpna 2009 v 13:29 | wikouš |  Bill Kaulitz
Na internetu se začala šířit pomluva o tom, že Bill prý v novém klipu "Automatic/Automatisch" líbá nějakou dívku. Prozatím k tomu není žádná ověřená informace. Takže nic není pravdou a je to pouze fikcí. Nicméně i tak máte možnost vyjádřit svůj názor, co na to říkáte...

Tokio Hotel - dostupné verze Humanoid alba

22. srpna 2009 v 13:28 | wikouš |  tokio hotel
(c) Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Naprosto plavou v samém science-fiction na jejich novém albu, právě se dostali z brutálního útoku na jejich bubeníka Gustava "Guguss" Schäfera, a Tokio Hotel zapnuli příkaz...
Automatic.

Německá kapela, která již dala malou ochutnávku z Humanoid (přes dvě pár sekundová dema: Dark side of the sun a Pain of Love), vydá svoje třetí studiové album 5.října 2009, podle odhalených novinek, tak jejich nový single bude...Automatic nebo Automatisch, záleží na verzi - album bude stejně tak vydáno v angličtině a němčině.

Rádio dnes vysílalo (21.srpna 2009) Automatic / Automatisch, a doporučujeme vám si poslechnout obě verze, které půjdou za míň než měsíc do prodeje, podle všeho album bude dostupné v několika formátech:

- 1 Fan Pack Limited, včetně: album digipack s bookletem a nikdy předtím nezveřejněných fotek + 1 Bonus DVD (s foto galerií + 1 Thursday karaoke) + 1 vlajku Tokio Hotel, to vše v krásném boxu

- 1 Deluxe edice, včetně album digipack s bookletem a nikdy předtím nezveřejněných fotek + 1 bonus DVD (s foto galerií + 1 set karaoke)

- 1 Standartní edice alba, křišťálový box

Ještě menší připomenutí, že na tomto třetím albu se s produkcí podílel i Red One (Lady Gaga, Enrique Iglesias,...): "Je to hlavně Bill Kaulitz, který je inspirovaný science fiction a byl to on, který dal jméno novému albu. Humanoid, tohle slovo pochází z jazyka science fiction. Slovo se vyslovuje jinak v angličtině a němčině, ale píše se stejně v obou jazycích. Bill chtěl, aby nové album mělo jméno pro celý svět."
Takže, kdo chce Billovo album?
Montage - Sexy Tom (by Allegator)

22. srpna 2009 v 13:25 | wikouš |  Tom Kaulitz
Klikněte si pro ještě větší verzi ;-)


Tokio Hotel získávají cenu "Bavorský hudební lev"

22. srpna 2009 v 13:24 | wikouš |  tokio hotel

Bavorská cena hudební-lev jde k Tokio Hotel.
Berlin/Magdeburg
Bavorský hudební-lev bude předán Magdeburgské kapele Tokio Hotel.
To oznámila Dagmar Wöhrl v tento pátek v Berlíně.
I Silbermond, Fetter Brot, Cinema Bizarre, Polarkreis 18 a 2 nové kapely z Mnichova obdrží tuto cenu.
Wöhrl řekla, že hudební-lev je stále prezentován nadále, i když hudební událost "Popkomm" byla zrušena.
Chceme ukázat zprávu pro Evropu a ukázat jim, co může německý hudební byznys nabídnout.
Kromě cen pro muzikanty, jeden z Porcelánových lvů půjde mladistvému časopisu "Bravo" za "50 let novátorský výkon." A taky pro On3, bavorský rozhlad za novátorský výkon v multimédiích.
Předávání ceny "Bavorský hudební lev 2009" bude 17.září (20:00) v Berlíně.
Noc bude uvádět TV uvaděč Marco Schreyl.

Source (c) Ad-hoc-news.de

"I feel AUTOMATIC when..."

22. srpna 2009 v 13:23 | wikouš |  tokio hotel

Ahoj Tokio Hotel Team,

vše, co chci říct je to, že TOKIO HOTEL JSOU ZPÁTKY! Jsme tak moc nadšeni! Slyšet "Automatic" poprvé nás nechalo všechny zavzpomínat, proč milujeme Tokio Hotel tak moc - protože jsou ÚŽASNÍ!
Ok, v případě, že jste zapomněli proč dostáváte tyhle e-maily (vím, že to je nějakou dobu, co jste o nás slyšeli) - je to pro to, že jste se nechali zapsat do Tokio Hotel eTeam! Doufáme, že stále budete pomáhat v nějakých těch mini misích, poněvadž se totiž Humanoid blíží, tak pro vás máme vaši první misi!
Tokio Hotel po vás chtějí dokončit větu : "I feel AUTOMATIC when..."
Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na www.TotalAssault.com, jít na Tokio Hotel stránku a kliknout na "report" a potom vybrat "contest entry" a doplnit větu, kde stojí "details" - potom klikněte na "submit" a je to hotovo!
Zajisté vám budeme přinášet další novinky, kvůli VELMI SPECIÁLNÍMU důvodu a to, že Tokio Hotel se těší na vaše věty!

Keep Rockin'

Tokio Hotel Team Staff

Tokio Hotel interview: Tom Kaulitz hledá pravou lásku

22. srpna 2009 v 13:23 | wikouš |  Tom Kaulitz

Právě nedávno RTL Exkluziv mělo krátké interview s Tokio Hotel. A tím krátké, myslíme opravdu krátké.
Bill Kaulitz, Tom, Gustav a Georg se setkali s reportéry a odpověděli na dvě otázky. Wow!
Kluci musí být opravdu zaneprázdnění! Brzy vyjde nový single "Automatisch" a album "Humanoid".
Padly otázky na to, jak zvládají šílené stalkers a nejnovější skandály kolem Toma a Gustava.
"Trochu nás to samozřejmě děsí, snažili jsme se být mimo veřejnost kolem roku a opravdu to nefungovalo."
A překvapení: Tommyboy nám vyrůstá.
Již se chce vyklubat ze své dětské skořápky a vyrůst, bylo na čase.
Dokonce mluví o LÁSCE, víte přece ten pocit, který máte když vidíte dívku (v břiše, ne v kalhotech).
Předtím se chtěl jenom bavit a vyrážet si s groupies.
Bill říká: "Zklidnil se, trochu se ode mě naučil."
Tom: "Doufám, že se jednoho dne zamiluji, i když v to zatím ještě opravdu nevěřím."
Dobrovolnice?

Source (c) Stern.de


Bezdomovec??Nikdy!!!1Díl

16. srpna 2009 v 18:14 | wikouš |  BEZDOMOVEC???NIKDY!!
Můj příběh je samozdřejmě o nikom jiném něž Tokio Hotel.
Je o tom,že se Twinsata vsadí a ten kdo prohraje, se musí na měsíc stát.....KOMENTÁŘE POTEŠÍ


4roky TOKIO HOTEL-DURCH DEN MONSUN:o*

15. srpna 2009 v 16:20 | wikouš |  tokio hotel
Dnes, 15.8.2009 jsou to přesně 4 roky, co vyšel v Německu singl Durch den Monsun a díky nemuž se Tokio Hotel stali slavnými!
a super je, že ve stejný den mám svátek:Dtakže upe best:D

Piercing v bradavce!

15. srpna 2009 v 16:08 | wikouš |  Bill Kaulitz
Na německém foru se začalo řešit, jestli má Bill opravdu piercing v levé bradavce, protože z nových fotek z dabování Arthura, to tak podle nich vypadá.
Tady máte zesvětlenou fotku z toho natáčení.
EDIT:

Takže jsem našla novou fotku, která je přiblížená a zesvětlená a jasně je vidět, že má piercing v bradavce! ;-) Můžete to vidět při zvětšení!


Bill & Arthur

15. srpna 2009 v 16:07 | wikouš |  Bill Kaulitz
-